Nationale kampioenen triathlon, lange afstand


MANNEN
Vrouwen
2010: Stein (3000-110-30)
Goud Sander Berk 5:37:25 Heleen bij de Vaate 6:03:57
Zilver Erik-Simon Strijk 5:39:05 Sonja Jaarsveld 6:06:35
Brons Dirk Wijnalda 5:42:01 Eva Janssen 6:08:48
2009: Almere (IM)
Goud Dirk Wijnalda 8:39.41 Irene Kinnegim 9:27:38
Zilver Dave Rost 8:53:46 Carla van Rooijen 9:48:59
Brons Jerzy Kasemier 8:57:02 Angelique van der Linden 10:56:18
2008: Stein (3000-110-30)
Goud Chris Brands 5:58:24 Mariska Kramer 6:28:49
Zilver Dirk Wijnalda 6:00:16 Mirjam Weerd 6:38:04
Brons Dave Rost 6:02:24 Esther de Vries 6:42:57
2007: Almere (IM)
Goud Chris Brands 8:24:51 Yvonne van Vlerken 8:57:54
Zilver Jerzy Kasemier 8:29:45 Heleen bij de Vaate 9:12:07
Brons Bert Flier 8:34:16 Esther de Vries 9:51:21
2006: Stein (3000-110-30)
Goud Frank Heldoorn 5:42:48 Sione Jongstra 6:33:06
Zilver Bas Borreman 5:49:25 Heleen bij de Vaate 6:40:48
Brons Chris Brands 5:50:42 Marijke Zeekant 7:01:34
2005: Almere (IM)
Goud Frank Heldoorn 8:22:03 Cora Vlot 9:30:44
Zilver Chris Brands 8:28:04 Esther de Vries 10:09:51
Brons Paul Verkleij 8:36:14 Gonny Rosendaal 10:14:49
2004: Stein (3000-110-30)
Goud Chris Brands 5:47:09 Heleen bij de Vaate 6:23:57
Zilver Paul Verkleij 5:49:25 Mariska Kramer 6.29.26
Brons Jan van der Marel 5:52:42 Cora Vlot 6.42:10
2003: Stein (3000-110-30)
Goud Guido Gosselink 5.33.14 Sione Jongstra 6.21.05
Zilver Casper van den Burgh 5.37.13 Mariska Kramer 6.28.20
Brons Frank Heldoorn 5.38.30 Cora Vlot 6.35.23
2002: Almere (IM)
Goud Bert Flier 8.53.58 Cora Vlot 9.50.18
Zilver Machiel Ittmann 8.55.19 Mariska Kramer 10.20.09
Brons Michael Krijnen 9.00.56 Heleen bij de Vaate 10.40.21
2001: Almere (IM)
Goud Bert Flier 8:32:03 Cora Vlot 9:45:28
Zilver Machiel Ittmann 8:32:15 Ilonka van der Meer 10:33:24
Brons Frank Heldoorn 8:38:57 Minouche van der Plas 11:03:47
2000: Almere (IM)
Goud Frank Heldoorn 8:25:20 Cora Vlot 9:36:09
Zilver Guido Gosselink 8:27:02 Mariska Postma 9:54:13
Brons Bert Flier 8:28:59 Geurie Vastenburg 10:00:3
1999: Almere (IM)
Goud Jan van der Marel 7:57:46 Irma Heeren 8:56:23
Zilver Menno Oudeman 8:05:44 Marijke Zeekant 9:23:38
Brons Richard van Diesen 8:14:37 Cora Vlot 9:24:00
1998: Almere (IM)
Goud Jan van der Marel 8:11:32 Cora Vlot 9:22:34
Zilver Marcel Swart 8:32:08 Bianca van Dijk 9:41:13
Brons Machiel Ittmann 8:35:07 Mariska Postma 9:54:57
1997: Almere (IM)
Goud Frank Heldoorn 8:02:58 Katinka Wiltenburg 9:12:52
Zilver Jan van der Marel 8:03:52 Christine de Wit 9:27:33
Brons Machiel Ittmann 8:20:11 Bianca van Dijk 9:28:33
1996: Almere (IM)
Goud Jan van der Marel 8:01:13 Katinka Wiltenburg 8:56:57
Zilver Martin Breedijk 8:14:52 Cora Vlot 9:41:56
Brons Machiel Ittmann 8:17:29 Jitske Cats 9:54:53
1995: Almere (IM)
Goud Frank Heldoorn 8.10.58 Katinka Wiltenburg 9.02.32
Zilver Jan van der Marel 8.18.34 Irma Heeren 9.26.36
Brons Rob Barel 8.26.17 Cora Vlot 9.44.09
1994: Almere (IM)
Goud Frank Heldoorn 8:33:13 Irma Heeren 9:46:25
Zilver Jan van der Marel 8:37:00 Marijke Zeekant 10:14:11
Brons Rik van Trigt 8:42:17 Cora Vlot 10:19:26
1993: Almere (IM)
Goud Jan van der Marel 8.16.21 Ada van Zwieten 9.37.11
Zilver Ben van Zelst 8.18.20 Katinka Wiltenburg 9.39.04
Brons Rik van Trigt 8.19.21 Cora Vlot 9.39.43
1992: Almere (IM)
Goud Mark Koks 8:29:08 Thea Sybesma 9:05:53
Zilver Henry Kiens 8:33:08 Inge Pool 9:30:15
Brons Rik van Trigt 8:41:03 Ada van Zwieten 9:36:39
1991: Almere (IM)
Goud Ben van Zelst 8.25.30 Thea Sybesma 9.18.04
Zilver Jos Everts 8.30.20 Ada van Zwieten 9.48.01
Brons Nick Marijnissen 8.39.04 Katinka Wiltenburg 9.52.45
1990: Almere (IM)
Goud Jos Everts 8.29.46 Thea Sybesma 9.20.35
Zilver Ben van Zelst 8.40.19 Marie-Jose Dam 10.58.09
Brons Rik van Trigt 8.46.22 Gerda de Koning 11.08.29
1989: Almere (IM)
Goud Axel Koenders 8:35:13 Irma Zwartkruis 9:22:44
Zilver Ben van Zelst 8:40:16 Thea Sybesma 9:37:06
Brons Jos Everts 9:42:47 Henny Verdonk 10:41:25
1988: Almere (IM)
Goud Ben van Zelst 8:35:13 Irma Zwartkruis 9:54:42
Zilver Henry Kiens 8:51:09 Marjan Kiep 10:41:48
Brons Gregor Stam 9:08:56 Marion van Boven 11:19:56
1987: Almere (IM)
Goud Axel Koenders 8:58:46 Ada van Zwieten 10:50:49
Zilver Matthijs de Koning 9:12:16 Henny Verdonk 11:27:04
Brons Ben van Zelst 9:15:47 Marjan Kiep 11:28:23
1986: Almere (IM)
Goud Axel Koenders 9:03:34 Carla Crauwel 11:32:50
Zilver Gregor Stam 9:26:44 Henny Verdonk 11:50:07
Brons Jaap van den Berg 9:39:07 Marjan Kiep 11:55:06
1985: Almere (IM)
Goud Gergor Stam 8:56:55 Carla Crauwel 11:15:25
Zilver Rob Barel 9:05:19 Marjan Kiep 11:39:12
Brons Frank Huls 9:16:33 Henny Fidder 12:07:08
1984: Almere (IM)
Goud Axel Koenders 9:25:41 Manna Helsloot 11:52:52
Zilver Gregor Stam 9:29:53
Brons Rob Barel 9:32:42
1983: Almere (IM)
Goud Axel Koenders 9:58:27 Conny van Diest 13:10:53
Zilver Gregor Stam 10:12:39
Brons Peter Zijerveld 10:33:04
1982: Den Haag (IM)
Goud Gregor Stam 10:25:40
Zilver Hans Dieben 1:33:00
Brons Hylke Boerstra 10:41:00
1981: Den Haag (IM)
Goud Gregor Stam 11.11.00
Zilver Cees Vaneman 11.56.00
Brons

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *